Oriflame Nisan Kataloğu 2014

  Yeni bir kampanya dönemiyle daha beraberiz. Bu ay sizleri bahara özel en güzel Oriflame ürünleri bekliyor.
  Bu katalogta özellikle Oriflame'inyaşlanma karşıtı ürünleri ön plana çıkartılmış. Her yaş grubuna özel yaşlanma karşıtı kremler, Nisanda büyük indirimlerle geliyor. 35-50 yaş arası bayanların her biri için kendine özel kremleri bulabileceği Oriflame Nisan kataloğu 2014 fırsatlarını kaçırmayın.

  Oriflame nisan kataloğu ürünlerine ne kadar güvenebilirim?
  Oriflame ürünleri doğal olup tüketicilerin hiç çekinmeden kullanabilmesi için her bir ayrı ürünü büyük bir titizlikle üretilmiştir. Doğada bulunan yenilebilen bitkilerin özünden elde edilen ürünleri ile diğer kozmetik firmaları arasında kalitesi ve doğallığı ile büyük bir fark yaratmıştır.

  Aynı zamanda üretim aşamasında ki her bir ayrı ürün çok büyük bir titizlik ile üretilip, tüm laboratuar testlerinden geçirilip, tüm gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra piyasaya satışa sunulmaktadır. İşte bu eşsiz ürünler Oriflame Nisan kataloğu 2014 ile sizlere sunuluyor.

  Her cilt tipine özel testler, alerji testleri gibi birçok denetimden geçen ürünler uzun bir süreç geçirdikten sonra piyasada satışa sunulur. Oriflame tüketicileri tarafından, ayrı ayrı tüm ürünleri her daim takdir görmüş ve bitki özlü olması açısından da büyük bir müşteri çevresine sahip olmuştur. Bu eşsiz özenle üretilen ürünlere hemen üstteki online oriflame kataloğu sayfamızda Nisan 2014'e özel cazip fiyat avantajlarıyla sahip olunabilir.

  Son 8 Katalog